Hakkımızda | Simurg Sağlık
simurg_2013_logo 

2005 yılında Tıp doktorları tarafından kurulan Simurg İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi, Sivas’ta Sağlık Bakanlığı onaylı İlk Özel İlk Yardım Eğitim Merkezidir.

Firmamız, eğitim vermeye başladığı ilk günden beri önce insan prensibi ile hareket etmekdedir. Firmamız İlk Yardım ve diğer eğitim konularında gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip bunları eğitimlerimize aktarmaktadır.

 

Çalışmakta olduğumuz firmalarımıza İlk Yardım Eğitimlerinin yanısıra İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda danışmanlık hizmetleri ile destek vermekteyiz. Firmalarımız vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti bünyemizde bulunan uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

Firmamız, stratejik planına aldığı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimini 2012 yılında açmak üzere faaliyetlere başlamış ve 10.12.2012 tarihinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan yetki alarak Simurg OSGB’yi kurmuştur.

Sivas ilinin ilk OSGB kuruluşu olan Simurg OSGB, bu alanda da kentimizin iş sağlığı ve iş güvenliği alanında ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri yerine getirmek üzere kadrosunu daha da güçlendirmiştir.

Bookmark and Share